TASARIMCILAR

Frizzy

İzmir’de eğitim hayatını tamamlayan ve çalışmalarına da İzmir’de devam eden Frizzy 10 yıllık moda tasarım konusunda deneyimlerini bizlerle paylaştı. İş birlikteliğimiz ile DinoFor’un ilk kreasyonunda eğlenceli spor tasarımlar ile oluşturduğu parçaları sizlere sunmamızı sağladı.

Bizde Frizzy’nin hazırladığı bu kreasyonu DinoFor’un ilk çalışması olduğu için sizlere seslenişimizi temsil etmesi adına ROARRR olarak adlandırmak istedik.

Palegarto

İstanbul’da eğitim hayatını tamamlayan Azeri olan Palegarto çalışmalarını da İstanbul’da devam ettirmektedir. Endüstri Ürün Tasarımı mezunu olan Palegarto, ödüllü birçok tasarımı bulunmaktadır. DinoFor için yaptığı tasarımlarla marka kimliğimize oluşturmuştur.

DinoFor’un ilk kreasyonu ROARRR da ki Müslin tasarımları Palegarto tarafından hazırlanmıştır.

 

Gulbin

İstanbul’da eğitim hayatını tamamlayan Gulbin, Endüstri Ürün Tasarımı mezunudur, tasarım konusunda profesyonel alanda çalışmalarına devam etmektedir. Bizler için DinoFor’un ilk yemek takımlarının tasarımlarını oluşturdu.

Bizde Gulbin’in hazırladığı bu kreasyona kendine ait olan Clay Dreams Co ismini vermek istedik.

Feyza

İstanbul’da İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunu olan Feyza çeşitli sektörlerde deneyim kazandıktan sonra çalışmalarına Freelance tasarımcı olarak devam etmektedir. Bizler için DinoFor’un ilk mama sandalyesi kılıflarının tasarımlarını oluşturdu.

Zee

2 çocuklu bir anne olan Zee, moda ve tasarım mezunu, çalışma hayatındaki deneyimleri ile çocuklarına kıyafetleri konusunda daha iyisini sunabileceğine göstermek için bizlerle iş birliği yapmıştır.

İŞ ORTAKLARIMIZ